Bývalé sídlo záchranné služby mění své poslání

WP_20170317_13_36_42_ProV roce 2016 jsme v aukci získali dům na Náměstí 28. října 23, který dlouhé roky využívala Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje. Tento krásný dům z druhé poloviny XIX. století upravujeme citlivou modernizací na polyfunkční objekt s kancelářskými prostorami a restaurací. Vytvoříme zde 28 ubytovacích jednotek hotelového typu. Velkorysé užitné plochy v přízemí nám umožnily naplánovat zde přes 60 krytých parkovacích míst.

Kancelářské plochy k pronájmu nabídnou rozlohu přibližně 780 m2. Díky své příjemné poloze na okraji městského parku a současné blízkosti centra očekáváme, že se tento objekt stane vyhledávaným místem ze strany brněnských i mimobrněnských klientů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuální projekty, Informace pro investory, Investice e-Finance. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>