Celoroční cestovní pojištění

image001Pro koho je celoroční cestovní pojištění určeno?

Jste člověk, který rád cestuje do zahraničí nebo jezdíte často na služební cesty mimo Českou republiku? Neradi spoléháte na náhody a naopak jste rád zajištěn pro nenadálé situace? Už Vás nebaví sjednávat cestovní pojištění před každou cestou do zahraničí? Máme pro Vás řešení – celoroční cestovní pojištění!

Proč celoroční cestovní pojištění?

Celoroční cestovní pojištění se někdy může vyplatit už v okamžiku, kdy do zahraničí vyrazíte více než dvakrát ročně. Pro výběr celoročního cestovního pojištění hovoří nejen finanční úspora, kdy můžete výrazně ušetřit. Důležitým hlediskem pro někoho může být také platnost v průběhu celého roku, kdy odpadá nutnost opakovaně pojištění sjednávat a hrozí, že zapomenete nebo strávíte zbytečně mnoho času opakovaným uzavíráním smluv. Celoroční cestovní pojištění se jistě hodí i v případě, že odjíždíte nečekaně a víte, že před odjezdem určitě nebudete mít čas celoroční cestovní pojištění vyřídit.

Kolik s celoročním cestovním pojištěním  ušetříte?

Bez nadsázky můžeme říct, že ušetřit se dají statisíce a v následujícím odstavci se dozvíte proč.

  • zákonné zdravotní pojištění do zemí EU nezahrnuje náklady na přepravu nemocného zpět do vlasti ani repatriaci tělesných ostatků,
  • při ambulantním ošetření může být od vás požadována platba v hotovosti,
  • zdravotní péči hrazenou z účtu vaší české zdravotní pojišťovny musíte čerpat pouze ve státních zařízeních, což platí pouze ve státech Evropské unie, Island, Lichtenštejnsko, Norsko, Švýcarsko, Chorvatsko, Makedonie. V ostatních zemích světa Vám česká zdravotní pojišťovna bude pouze refundovat Vámi uhrazenou zdravotní péči do výše nákladů za ošetření, léčbu hrazených v ČR,
  • se podílíte spoluúčastí na poskytnuté zdravotní péči jako místní pojištěnci,
  • v rámci pojištění je možné sjednat asistenční služby, jejichž úloha je v obtížných situacích nedocenitelná, můžete se na ně obrátit z kteréhokoli místa na světě,
  • se pro omezené pojistné podmínky nelze spolehnout na pojištění v některých platebních kartách,

nemoc, ztráta zavazadel či jiná škoda vás mohou potkat kdykoli. Celoroční cestovní pojištění vám dodá jistotu a uchrání váš rozpočet před případnými finančními potížemi způsobenými vysokými náklady na léčení v cizině.

Vyberte pojištění přesně na míru?

Jistě každého napadne, že není pojištění jako pojištění a u celoročního cestovního pojištění to platí dvojnásob. Někdo jede na studijní pobyt v délce několika měsíců, někdo vyrazí každý měsíc na několikadenní služební cestu a někdo prostě rád cestuje a tak vyrazí do zahraničí třeba čtyřikrát do roka na dva týdny. Je také důležité do jaké destinace se chystáte a co tam budete dělat. Důležité je taky ověřit zda pojištění zahrnuje sporty, které hodláme provozovat nebo zda dostatečně kryje odpovědnost. Prostě každý potřebuje pojištění přímo podle svých požadavků. Naštěstí je z čeho vybírat. Na stránkách pojisteni.com můžete porovnávat širokou nabídku celoročních cestovních pojištění, tak aby přesně vyhovovalo požadavkům.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestovní pojištění, Pojištění, Pojištění odpovědnosti. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Celoroční cestovní pojištění

  1. Dalibor napsal:

    doporučuji všem kdo studují nebo pracují v zahrančí. Nikdy člověk neví co se mu může přihodit, nebo co sám může nechtít přivodit svému okolí. V takových případech pak pojištění může zachránit velice nepříjemnou situaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>