Dopřejte si kávu zdarma během prohlídky VINFOTO

Cebia

Sjednáváte-li si havarijní pojištění nebo to do budoucna plánujete, pak patrně víte, že součástí tohoto procesu je povinná prohlídka VINFOTO. Ta slouží k dokumentaci stavu Vašeho vozidla v době uzavření pojištění.

Společnost e-Finance, a.s. je autorizovaná k poskytování této služby. Pokud si sjednáváte havarijní pojištění a nepřejete si, aby tato povinná prohlídka byla jen nudnou rutinou, pak zajeďte k nám.

Po příjezdu k nám obdržíte kupón na kávu zdarma. Tento kupón můžete uplatnit v restauraci Stará Tkalcovna, která se nachází pod našimi kancelářemi. A zatímco si budete dopřávat výbornou kávu v naší restauraci, zařídíme pro Vás celou VINFOTO prohlídku.

Autorizované pracoviště Cebia společnosti e-Finance, a.s. a restauraci Starou Tkalcovnu naleznete na adrese Bratislavská 234/52, 602 00 Brno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Havarijní pojištění, Pojištění, Pojištění vozidel se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>