Již brzy otevřeme novou pobočku v Olympii Brno

V druhé polovině ledna 2016 otevírá koncern e-Finance, a.s. pobočku v Olympii Brno. Zákazníci z Brna a blízkého okolí se zde mohou seznámit s širokou škálou služeb z oblasti pojištění, investic a realit.

V druhé polovině ledna roku 2016 otevře koncern e-Finance, a.s. svoji pobočku v největším brněnském nákupním a zábavním centru Olympia. Reprezentativní obchodní místo nabídne širokou škálu služeb z oblasti pojištění, investic a realit. Každý den od 9 do 21 hodin se můžete osobně setkat se zkušenými pojišťovacími poradci a realitními makléři. Seznámit se můžete také s aktuální nabídkou firemních dluhopisů, připravovanými developerskými projekty a dalšími aktivitami koncernu.

TIP: S jednotlivými činnostmi koncernu e-Finance, a.s. se můžete seznámit ZDE

Pro veřejnost bude pobočka e-Finance, a.s. otevřena v druhé polovině ledna 2016. Oficiální slavnostní otevření je plánováno na pátek 1. února 2016. „Už po otevření v lednu budou na pobočce naší společnosti k dispozici minimálně dva pracovníci – pojišťovací poradce a realitní makléř. Zájemci o investování si na místě mohou objednat naše firemní dluhopisy. Obchodní místo mohou klienti využít nejen k osobní konzultaci, lze si zde například vyzvednout zelenou kartu, převzít kartičku k cestovnímu pojištění, vyhledat vhodnou nemovitost či srovnat nabídku pojistných produktů,“ doplnil Jakub Vyšehradský, ředitel realitní a obchodní divize e-Finance, a.s.

Olympia Brno je položena na jižním okraji města Brna, vedle dálničního tahu D2 ve směru na Bratislavu. Do obchodního centra se pohodlně dopravíte autem i bezplatnými modrými autobusy Olympia. Nástupní místo autobusové dopravy je v centru Brna u galerie Vaňkovka.

Pobočku e-Finance, a.s. najdete hned u vchodu do hypermarketu Albert. Obchodní místo poznáte podle zeleného loga firmy. Ve výlohách pobočky jsou čtyři monitory, které zobrazují aktuální nabídku pojištění, realit, dluhopisů a dalších aktivit společnosti.

Spojte nakupování a zábavu v obchodním centru s návštěvou naší pobočky! Každého zákazníka odměníme šálkem lahodné kávy.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuální projekty, Cestovní pojištění, Havarijní pojištění, Informace pro investory, Investice e-Finance, Nabídka nemovitostí, Nezařazené, Novinky, akce, Pojištění, Pojištění domácnosti, Pojištění nemovitosti, Pojištění odpovědnosti, Pojištění vozidel, Povinné ručení, Reality, Životní pojištění. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>